В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації активного сімейного дозвілля 07 червня 2019 року в добропільському Палаці спорту було проведено міський етап змагань «Мама, тато, я - спортивна сім`я».

Змагання були організовані відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради за сприяння міського голови Андрія Анатолійовича АКСЬОНОВА. В заході взяли участь команди 6-х дружніх родин з активною життєвою позицією. На урочисте відкриття завітав начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій КЛИЧОВ. Він побажав присутнім доброго настрою, а учасникам – натхнення та перемоги. Також учасників привітали вихованці театрального колективу «ДЗЕРКАЛО» центру культури і дозвілля та «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Непосиди» центру дитячої та юнацької творчості міста Добропілля.

Програма змагань включала 3 конкурси, які вимагали спритності, влучності і, головне, злагодженої командної роботи. Змагання проходили в атмосфері спортивного свята та з активною підтримкою вболівальників.

Переможці та призери заходу визначалися за найменшим часом проходження дистанції.

Найкраще виступила наступна трійка лідерів:

1 місце – команда «СТРІЛА», сім`я Лугових;

2 місце – команда «СКАЛА», сім’я Бондар;

3 місце – команда «МЕДВЕДІ», сім’я Удовіків.

У номінаціях перемогли:

«Найвеселіша сім’я» – команда «УСПІХ», сім’я Іванових;

«Найдружніша сім’я» - команда «СМАЙЛИ», сім’я Гловяк;

«Сама спортивна сім’я» – команда «ДРУЖБА», сім’я Удод.

Всі без виключення учасники були нагороджені грамотами, цінними призами, солодощами, а призери отримали ще й медалі і кубок.

Переможці міського етапу змагань візьмуть участь в обласному фіналі «Мама, тато, я - спортивна сім`я», який відбудеться 29 червня 2019 року у м. Краматорськ.

В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-1 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-2 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-3 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-4 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-5 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-6 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-7 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-8 В Добропіллі пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», фото-9
Добропільська міська рада
Добропілля пройшли змагання,спортивна сім’я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии