Громадянам Добропілля, які перебувають на квартирному обліку

При виконавчому комітеті триває щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку. Вказана робота спрямована на уточнення інформації щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

Численними є випадки, коли громадяни, які перебувають на квартирному обліку тривалий час (а саме понад 10 років), не проходили перереєстрацію та не підтверджували наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Також встановлена значна кількість громадян, які змінили місце проживання та виїхали в іншу область.

Запрошуємо мешканців міста, які перебувають на квартирному обліку, терміново надати документи, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, а саме:

довідка про реєстрацію місця проживання; довідка з місця роботи; копія паспорту та довідки про отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків членів родини; документ, що підтверджує право на пільги (при наявності пільг); документи на квартиру (будинок).

За додатковою інформацією звертатися у відділ з житлових питань та управління комунальною власністю міської ради (каб. 520, каб. 522, тел. 2-78-86).

Добропільська міська рада
квартирний облік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии