У Добропіллі проведено обстеження виборчих дільниць

У Добропіллі проведено обстеження виборчих дільниць, Анна Денисенко

12 червня співробітниками 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з фахівцями Добропільської міської ради було проведено обстеження виборчих дільниць Великого Добропілля на предмет організації та забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час виборчої кампанії у Верховну Раду України.

Особлива увага приділялася шляхам евакуації, системам автоматичного протипожежного захисту, джерелам зовнішнього протипожежного водопостачання, наявності та справності первинних засобів пожежогасіння, справності електромережі тощо. За результатами перевірок запропоновано ряд заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків та забезпечення належного протипожежного стану на виборчих дільницях у період підготовки та проведення виборів.

Зі співробітниками об’єктів, в яких розміщуються виборчі дільниці, було проведено інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки. Фахівці Служби порятунку розповіли про порядок дій у разі виникнення пожежі на виборчій дільниці, а також порядок дій при виявленні потенційно небезпечних предметів.

Добропілля новини виборчі_дільниці рятувальники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии