Відбулася інформаційна зустріч з жителями Криворізької сільської ради

Інформаційна зустріч з жителями Криворізької сільської ради Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Наталія Корнєєва провела інформаційну зустріч з жителями Криворізької сільської ради.

Під час бесіди фахівець пояснила порядок призначення та нарахування пенсій, повідомила пенсіонерам про перерахунок пенсій з 01.07.2019, надала відповіді на питання щодо отримання електронного посвідчення та чи дійсно воно виконує функції банківської картки, запропонувала всім долучитися до користування сучасними послугами Пенсійного фонду України та пояснила, що реєстрація на веб-порталі, дає можливість швидкого доступу до власного кабінету (без візиту до управління) та отримати необхідну інформацію, наприклад, переглянути вид та суму призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, цільову грошову допомогу, індексацію та інші доплати до пенсії, що встановлені законодавством.

У кінці зустрічі фахівець запропонувала підписатися на газету «Пенсійний кур’єр», щоб бути обізнаним з питань пенсійного забезпечення. Всі бажаючі отримали індивідуальні відповіді на питання та інформаційні буклети і листівки.

В.о. начальника управління Н. ПІТИК

Добропілля пенсійний_фонд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии