Заняття «школа майбутнього пенсіонера» у трудовому колективі КП «Компанія «Вода Донбасу»

З метою обізнаності громадян про зміни в пенсійному законодавстві начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ольга Волошина провела зустріч з трудовим колективом та заняття «Школа майбутніх пенсіонерів» Добропільського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу».

Під час зустрічі начальник відділу ознайомила присутніх із актуальними змінами в законодавстві, які набули чинності у 2019 році, умови призначення пенсії, перерахувала документи, які слід підготувати для призначення пенсії, строки звернення за призначенням пенсії. Зазначила, що розмір пенсії залежить від страхового стажу та заробітку. Отже, чим більший заробіток, з якого сплачується єдиний соціальний внесок, тим більшим буде розмір пенсії у майбутньому. Фахівець управління розповіла про можливість дистанційного контролю за своєю заробітною платою та страховим стажем за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України.

Ольга Волошина запропонувала працівникам переглянути відео-ролики з покроковою інструкцією щодо реєстрації на порталі. Після перегляду запропонованого матеріалу зав’язалася жвава бесіда з питаннями та відповідями, бажаючі заповнили заяви для реєстрації. Спеціаліст надала кваліфіковані відповіді на питання присутніх та тематичні буклети.

Заняття «школа майбутнього пенсіонера» у трудовому колективі КП «Компанія «Вода Донбасу», фото-1
Заняття школа майбутнього пенсіонера Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии