Майбутнім пенсіонерам Добропілля на замітку

Заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Наталія Громило зустрілась з трудовим колективом філії ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» «Соцсервіс».

Зустріч розпочалась із наступних запитань: що таке страховий та трудовий стаж, скільки потрібно мати страхового стажу для призначення пенсії, як обчислюється страховий стаж, які документи потрібні для нарахування пенсії та ін.

Наталія Громило докладно пояснила поняття «страхового стажу», зазначивши, що це період, протягом якого особа підлягає загально­обов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Починаючи з січня 2004 р. страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а до 01.01.2004 р. — на підставі трудової книжки, довідок тощо.

Фахівець ознайомила учасників заходу з переліком послуг, які можуть отримати користувачі веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, пояснила як можна контролювати власну нараховану заробітну плату, сплачені внески до Пенсійного фонду України та страховий стаж, запропонувала бланки-заяви для подальшої реєстрації на порталі.

У кінці зустрічі всі присутні отримали відповіді на питання, індивідуальні консультації, буклети та листівки.

Добропілля пенсіонери ПФУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии