В Україні запрацював новий механізм надання житла для переселенців

В Україні запрацював новий механізм надання житла для переселенців, Анна Денисенко

В Україні запрацював новий механізм розподілу та надання тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПЛ). Стало відомо, що Кабінет міністрів України затвердив Порядок формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та Порядок надання у тимчасове користування жилих приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Новий механізм розподілу та надання тимчасового житла для ВПЛ дозволяє:

застосовувати справедливий прозорий механізм бальної системи розподілу і надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПЛ; забезпечити житловими приміщеннями найбільш вразливі категорії населення з числа ВПЛ: сім’ї з неповнолітніми дітьми, у тому числі з інвалідністю; вагітних жінок; осіб, які втратили працездатність; осіб пенсійного віку; прискорити інтеграцію переселенців в приймаючі громади.

Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» за умовами забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб був підписав президентом. Цей закон розширює перелік категорій осіб, які користуються правом взяття на соціальний квартирний облік, у тому числі таке право надається особам з числа внутрішньо переміщених осіб, які не мають житла для проживання на підконтрольній українській владі території.

today.ua
Добропілля житло переселенці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии