Тимчасово непрацюючим громадянам Добропілля розповіли про пенсійне законодавство

01 липня 2019 начальник відділу обслуговування громадян № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталя Хничова провела лекцію для тимчасово непрацюючих осіб у Добропільському міському центрі зайнятості. Перерахувавши загальні умови пенсійного забезпечення та зайнятості населення, фахівець зосередила увагу присутніх на важливості офіційного оформлення трудових відносин для майбутнього пенсійного забезпечення працівників.

Спеціаліст повідомила про те, що наймана праця без належного оформлення трудових відносин призводить до негативних наслідків і в умовах сьогодення зазначена проблема залишається актуальною. Cума нарахованої пенсії залежить не лише від наявного страхового стажу, але і від нарахованої заробітної плати: чим більша заробітна плата, з якої сплачено єдиний соціальний внесок, тим вищий розмір пенсії.

Тимчасово непрацюючим громадянам Добропілля розповіли про пенсійне законодавство, фото-1 Тимчасово непрацюючим громадянам Добропілля розповіли про пенсійне законодавство, фото-2

Начальник відділу проінформувала присутніх про нові онлайн-сервіси електронних послуг Пенсійного фонду України, порядок реєстрації в особистому кабінеті Веб-порталу та можливості перегляду реєстраційної картки, інформації про свій страховий стаж, розмір сплачених внесків роботодавцем тощо. Також присутні дізнались про інші пенсійні послуги, які надаються громадянам дистанційно.

По закінченню лекції Наталя Хничова відповіла на питання присутніх та роздала тематичні буклети.

непрацюючим громадянам Добропілля пенсійне законодавство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии