• Главная
  • У Добропільському районі оголошено карантин
09:58, 3 июля 2019 г.

У Добропільському районі оголошено карантин

У Добропільському районі Донецької області виявлено африканську чуму свиней. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області.

«Згідно зі звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу виданого Дніпропетровською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби з патологічного матеріалу від загиблої свині, що належала приватній особі, мешканцю с. Вірівка, Святогорівської селищної ради Добропільський район, Донецька область, виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней», - йдеться в повідомленні.

У зв’язку з цим, рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації у Добропільському районі з 02 липня 2019 року було оголошено карантин щодо африканської чуми свиней.

Епізоотичном осередком захворювання оголошена приватна територія подвір’я, де встановлене захворювання (с. Вірівка) До зони захисту віднесені села Вірівка, Ракша та частина селища Святогорівка (вул. Садова та Радянська).

До зони нагляду віднесені наступні населені пункти: м. Добропілля, м. Білозерське, села Ганнівка, Добропілля, Новогришине, Криворіжжя, Новофедорівка, Новокриворіжжя, Зелене, Завидо- Кудашеве, Завидо-Борзенка, Надія, Копані, Новоукраїнка, Нововікторівка та селище Святогорівка. Суб’єктів господарювання всіх форм власності попереджено про обмеження руху живих свиней, торгівлі свинями та виготовлених із них продуктів на зазначених територіях.

Ситуація щодо африканської чуми свиней знаходиться під контролем Добропільської райдержадміністрації та Добропільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області. Розпочато проведення комплексу заходів відносно локалізації та ліквідації захворювання на території району.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #чума #свиней #карантин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...