• Главная
  • Жителям Білицької міської ради роз’яснили порядок перерахунку пенсії з 1 липня 2019 року
15:55, 8 июля 2019 г.

Жителям Білицької міської ради роз’яснили порядок перерахунку пенсії з 1 липня 2019 року

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Інна Асєєва відвідала Білицьку міську раду.

Інна Асєєва ознайомила присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві, розповіла про перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року у зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та встановлення доплати до пенсії особам, які мають страховий стаж (жінки – 30, чоловіки – 35 років).

Фахівець зауважила, що перерахунок пенсій проводиться автоматизовано без додаткового звернення громадян до установ Пенсійного фонду України, а в разі виникнення питань є можливість скористатись послугою «скайп-зв’язку» і кваліфікований спеціаліст управління надасть безкоштовну консультацію.

З метою підвищення рівня поінформованості населення з питань пенсійного забезпечення та запровадження сучасних сервісів начальник відділу порекомендувала зробити передплату на газету «Пенсійний кур’єр» та журнал «Вісник Пенсійного фонду України».

Спеціаліст також поспілкувалася й з трудовим колективом міської ради, надала відповіді стосовно страхового стажу, заробітної плати для нарахування пенсії, розповіла про умови і порядок призначення пенсії за віком тощо.

Фахівець зосередила увагу на електронних сервісах Пенсійного фонду України, які дозволяють швидко отримати необхідну інформацію з пенсійного забезпечення та порядок реєстрації на веб-порталі електронних послуг, запропонувавши присутнім заповнити заяви для реєстрації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #пенсійний_фонд #ПФУ #консультації Білицьке
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...