Skype-конференція – дієвий механізм самопрезентації роботодавця та пошукачів роботи

За сприяння та на базі Добропільського міського центру зайнятості 11.07.2019р. відбулася міжміська skype-конференція за участю роботодавця ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» ВСП «Шахта «Добропільська». Метою зустрічі стало задоволення потреби у відборі кадрів за наступними професіями: «гірник підземний», «гірник з ремонту гірничих виробок», «електрослюсар підземний», «машиніст підземних установок».

У конференції взяли участь Покровський, Мирноградський та Селидівський міські центри зайнятості.

Захід відкрили директор Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць та начальник відділу взаємодії з роботодавцями цього ж центру Валентина Гончарова.

Присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні кваліфіковані відповіді.

За детальною інформацією із питань працевлаштування бажаючих запрошуємо звертатися щодня з 8 год. до 17 год., крім вихідних та святкових днів, за телефоном: (062) 772-88-41.

Skype-конференція – дієвий механізм самопрезентації роботодавця та пошукачів роботи, фото-1 Skype-конференція – дієвий механізм самопрезентації роботодавця та пошукачів роботи, фото-2 Skype-конференція – дієвий механізм самопрезентації роботодавця та пошукачів роботи, фото-3
Skype-конференція Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии