Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець

Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, Анна Онипко

Відпочинок – це завжди чудова можливість для відновлення у наш час, коли життя плине стрімко і треба все встигати. Особливо корисним є той відпочинок, що поєднує в собі природу, водні процедури, вивчення історії рідного краю, відвідання церков.

Завдяки підтримці кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець у туристів з Покровська з’явилася чудова нагода відвідати Святогір’я.

Екскурсії почалися ще в автобусі, коли ми їхали вздовж соняшникових полів, незайманого степу, вивчали топографічні назви, фотографувалися.

Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-1 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-2 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-3 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-4
Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-5

Виявилося, що в назвах багатьох населених пунктів простежується вплив тюркських мов, хоча минули століття з того часу, відомі давні назви - гора Карачун, річка Казений Торець, місто Краматорськ тощо.

Звичайно, що більшість мешканців Покровська приїжджають у Святогірськ як мінімум раз на рік, але кожного разу взнають щось нове, отримують нові враження.

Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-6 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-7

Цього разу група відвідала археологічний музей на території Святогірської Лаври, деякі туристи відправилися у подорож до Мілових печер, відвідали Святогірську Лавру, прогулялися місцевим ринком, купили грибів та цілющих трав, яких на території Святогір’я безліч.

Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-8 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-9 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-10 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-11 Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-12

Річка Сіверський Донець вразила багатьох, вода в ній прохолодна і чиста, ця водна артерія живить всю Донецьку область. Крім того, на березі річки обладнаний пляж, де можна купатися. Поряд знаходиться озеро Банне з власним пляжем, там туристи поспілкувалися з диким качками, нагодували їх хлібом.

Святогірськ за підтримки кандидата в народні депутати України Неллі Дашковець, фото-13

Погода була чудова, по небу пливли кучеряві хмарки, ніщо не віщувало дощу. Вже перед самим від’їздом пустилася злива, але покровчани вже рушили додому. Враження від поїздки залишилися чудові, саме такий відпочинок дозволяє відновитися у літню пору року.

Святогірськ Нелля Дашковець кандидат округ_50 вибори Покровськ 2019
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии