• Главная
  • Коли прийде електрик – клієнт обирає сам. Нова послуга від ДТЕК Донецькі електромережі
10:06, 16 июля 2019 г.

Коли прийде електрик – клієнт обирає сам. Нова послуга від ДТЕК Донецькі електромережі

Коли прийде електрик – клієнт обирає сам. Нова послуга від ДТЕК Донецькі електромережі

Комфортний сервіс. У Маріуполі клієнти можуть самі обирати день, коли фахівці виконають їх заявку. Підключати лічильники або знімати показання будуть у зручний для споживачів час.

Встановити, замінити, розпломбувати або опломбувати прилад обліку, зняти контрольні показання лічильника. Тепер день виконання будь-яких робіт, які надає Маріупольський РЕМ, клієнт може обрати сам.

«ДТЕК змінює уявлення про клієнтський сервіс і якість обслуговування. За півтора місяці понад 700 маріупольців подали заявки, де відразу вказали бажаний день приїзду бригади. Вже у вересні новою послугою зможуть скористатися жителі Краматорська і Покровська», - зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі Олена Сенько.

Вибрати зручний для візиту енергетиків день і час можна при оформленні заявки. Для цього необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів, вказати особистий рахунок, причину звернення, телефон для зв'язку, електронну пошту (якщо є) і обрати зручний день з переліку доступних.

У перспективі подати заявку на виконання робіт по приладах обліку маріупольці зможуть не тільки в Центрі обслуговування клієнтів, а й через оператора кол-центру за телефонами (0629) 45-04-73, 099-450-0473, 096-450-0473, сайт і сторінку ДТЕК Донецькі електромережі у Facebook.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДТЕК
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...