Про роботу із зверненнями громадян у першому півріччі 2019 року

Про роботу із зверненнями громадян у першому півріччі 2019 року, Анна Денисенко

На засіданні виконавчого комітету Добропільської міської ради була заслухана інформація загального відділу виконавчого комітету Добропільської міської ради щодо звернень громадян, які надійшли за перше півріччя 2019 року.

Так, протягом звітного періоду до виконкому Добропільської міської ради надійшло 182 звернення громадян, що на 17 звернень менше, ніж у аналогічному періоді 2018 року (199 звернень).

На особистий прийом громадян протягом першого півріччя 2019 року до міського голови звернулося 156 мешканців міста, від яких надійшло та розглянуто 81 звернення різної тематики, в тому числі колективні звернення - 11.

Слід зазначити, що у більшості колективних звернень громадяни порушують питання житлово-комунального господарства такі як: освітлення вулиць, ремонт доріг та тротуарів, ремонт покрівель, мереж водопостачання – водовідведення, та благоустрій прибудинкових територій.

За звітний період позитивно вирішено 107 питань. Надано роз'яснень на 75 питань.

Всі звернення опрацьовані вчасно. До вирішення питань, які були порушені у зверненнях залучалися: управління міської ради, керівники комунальних підприємств міста.

Добропільська міська рада
Добропілля звернення_громадян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии