• Главная
  • Відеокамери з наборів Розумний WATT з ефектом присутності підвищують безпеку будинку
15:12, 17 июля 2019 г.

Відеокамери з наборів Розумний WATT з ефектом присутності підвищують безпеку будинку

Набори Розумний WATT, якими вже користуються більше 24 тисяч українських сімей, поповнилися Wi-Fi-камерою для відеоспостереження. Поряд зі смарт-розеткою і двозонним лічильником, це ще один елемент «розумного будинку», який можуть застосувати у себе клієнти «Донецьких енергетичних послуг». Камера дозволяє контролювати, що відбувається вдома, через інтернет – спостерігати за дітьми або домашніми улюбленцями, отримати сигнал в разі проникнення сторонніх, переконатися, що домашні прилади вимкнені.

Wi-Fi-відеокамеру легко встановити без додаткового обладнання і фахівців: достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток, щоб у будь-який момент бачити, що відбувається у вас в квартирі. У відеокамері передбачені:

• максимально широкий кут огляду;

• інфрачервоне підсвічування для кращого зображення при недостатньому освітленні;

• двосторонній ефект присутності – завдяки вбудованим мікрофону і динаміку можна розмовляти з людьми, які знаходяться по той бік камери;

• оповіщення в додатку або через e-mail, якщо пристрій зафіксує рух;

• надійний захист даних – відеофайли зашифровані, побачити їх може лише власник.

Відеокамеру можна замовити у складі наборів Розумний WATT як з двозонним електролічильником, так і без нього. З камерою клієнти отримують можливість замовити спеціальний промо-набір з 4 LED-лампами у подарунок, які забезпечують комфортне освітлення і споживають до 10 разів менше електроенергії.

«У будь-який момент ви можете побачити, чим зайняті діти або домашні улюбленці, а відправляючись у відпустку перестанете турбуватися на тему можливих пожеж, підтоплень абопроникнення сторонніх до квартири», – каже керівник напряму домашніх енергоефективних рішень ДТЕК ЕСКО Олег Перун.

«Як сучасний постачальник електроенергії, ми пропонуємо клієнтам почати створювати власний «розумний дім». Підібрані фахівцями готові пакетні рішення оптимальні за співвідношенням ціни і якості і дозволять заощадити час на пошук аналогів, і кошти – при покупці у наборі», – підкреслює директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін.

Замовити набір Розумний WATT з IP-відеокамерою можна у центрах обслуговування «Донецьких енергетичних послуг» або на сайті ДТЕК ЕСКО https://dtek-esco.com.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #відеокамери #розумний #WATT
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...