• Головна
  • Змагання з пожежно-прикладного спорту: третю сходинку п’єдесталу посіли бійці 19-го ДПРЗ Добропілля
07:57, 20 липня 2019 р.

Пожежно-прикладний спорт є досить різноманітним, адже розвиває не тільки швидкість та силу, а й тренує гнучкість та витривалість. Спортсмен, що обрав для себе пожежно-прикладний спорт, має бути сильним як борець, гнучким як гімнаст та спритним як атлет.

Протягом двох днів, 18-19 липня, демонстрували свої спортивні таланти рятувальники Донеччини під час обласних змагань з пожежно-прикладного спорту, що проходили у м. Слов'янськ.

Із самого початку змагань між учасниками розгорнулася запекла боротьба за лідерство, під час якої команди демонстрували свої кращі спортивні результати. Рятувальники з усіх куточків Донеччини долали стометрову смугу з перешкодами, підіймалися по штурмовій і висувній драбинах у вікно четвертого та третього поверхів учбової вежі, демонстрували спритність у пожежній естафеті та вправність при бойовому розгортанні.

Найкращі отримали нагороди, які вручав заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління Владислав Гусинський. За підсумками проведених обласних змагань з пожежно-прикладного спорту найкращих результатів в загальнокомандному заліку досягли рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Маріуполь), другими стала команда 8-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Бахмут), а третю сходинку п’єдесталу посіли бійці 19-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Добропілля).

Крім того, отримали відзнаки і нагороди й окремі рятувальники, які показали найкращі результати. Переможцям та призерам змагань вручили медалі та грамоти. Представники команди, яка стала лідером обласних змагань, отримали перехідний кубок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію