• Главная
  • Покоління Z ініціює — ДТЕК підтримує. В Кураховому почали впроваджувати нові проекти за отримані гранти
12:02, 31 июля 2019 г.

Покоління Z ініціює — ДТЕК підтримує. В Кураховому почали впроваджувати нові проекти за отримані гранти

ДТЕК як партнер громади підтримує соціальні ініціативи громади та враховує прагнення молоді не лише розважатися, а й пізнавати нове. Свідчать про це підсумки цьогорічного конкурсу грантів ДТЕК «Громада своїми руками» в Кураховому. Більшість проектів-переможців спрямовані на задоволення потреб сучасної молоді. Цього року на конкурс подали 25 заявок. Гроші просять на молодіжний культурний простір, смарт-школу, спортивні майданчики, тощо. Наймолодший учасник  - 15-річний Данило.  

«Молоді у місті — понад дві із половиною тисячі. Я дуже хочу, щоб у нас були можливості вчитись чомусь новому, як у великих містах. Тому пропоную проект, який допоможе опанувати  фотомайстерність. Ми зможемо зробити фотовиставки та урізноманітнити культуру міста. Гадаю, що саме цей проект стане першим стартапом для моїх однолітків та наддасть можливості для заробітку своїх перших статків», — пояснює свій амбітний задум 15-річний Данило Проломов.

«ДТЕК як надійний партнер громади підтримує спільні проекти, ініційовані містянами в Кураховому. Компанія залюбки готова сприяти молодим та амбітним заради розвитку. Цього року ДТЕК профінансує понад 600 тисяч грн грантів на проекти в місті Курахове», — підкреслює  керівник департаменту з управління персоналом ДТЕК Курахівська ТЕС Вікторія Бурлака.   

«Хочу привітати переможців конкурсу та підбадьорити тих, чиї проекти в цьому році не набрали достатньої кількості балів. Не зупиняйтесь, перемога попереду. Агенція завжди радо надасть допомогу та консультацію», — підтримав небайдужих жителів Сергій Запорощенко, адміністратор конкурсу ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку».

Загалом, до кінця року в Кураховому втілять у життя вісім проектів. Серед яких також є освітлення  дільниці від вулиці Сковороди до провулку Роївський та створення релакс-зони для пацієнтів в Курахівській міській  лікарні. Детальніша інформація про проекти - на сайті соціального партнерства

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДТЕК #підтримує,
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...