З 31 липня енергопостачання ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» буде частково обмежене

З 31 липня енергопостачання ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» буде обмежене. Боржник не виконує взяті на себе зобов'язання з оплати електроенергії, незважаючи на досягнуті в травні 2019 року домовленості. Заборгованість ДП перевищує 274 млн грн.

Розуміючи важливість безперебійного електропостачання шахти, енергокомпанія постійно йшла на поступки боржнику: за результатами переговорів у травні було узгоджено графік реструктуризації частини заборгованості на 40 млн грн терміном до кінця 2019 року. Але графік не виконується – термін чергового платежу скінчився 27 липня, у оператора системи розподілу (ОСР) немає іншого виходу, як відключити боржника, як того вимагає Закон.

ОСР зобов'язаний обмежити або відключити від енергопостачання споживача, який не виконує свої зобов'язання з оплати рахунків за електроенергію. Невиконання умов оплати – пряме порушення споживачем норм Закону України «Про ринок електричної енергії».

Енергокомпанія закликає керівництво ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» врегулювати ситуацію і не допустити критичного для регіону відключення.

ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля завчасно поінформував органи Держенергонагляду та міськраду Вугледара про відключення.

енергопостачання Шахта Сургая частково обмежене
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии