В Добропіллі почала працювати школа молодого підприємця

В Добропіллі почала працювати школа молодого підприємця, Настя06239

30 липня в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся навчальний семінар в рамках роботи бізнес-школи молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!».

Виявити здібності та надати базові компетенції учнівській молоді для успішної самореалізації у майбутньому та допомогти реалізувати власні комерційні та соціальні проекти, ось головна мета започаткування бізнес-школи молодого підприємця.

Учні з інтересом знайомились з поняттями бізнес-ідея та бізнес-план, сутністю бізнес – ідеї, розглядали яскраві приклади успішних підприємців. Дізналися про навички європейського рівня, а саме Hard skills і soft skills. Яка між ними різниця? Як і коли розвивати, для майбутньої кар’єри? Ділові ігри «Створи власний бізнес», «Скарга», «Купці» в які грала учнівська молодь допомогли їм в реалії відчути себе успішними бізнесменами. При обговоренні учні говорили про те, що нового вони дізналися з сьогоднішнього заходу, ділилися своїми враженнями.

Захід був схожий на гру та проходив в атмосфері творчого і емоційного підйому.

Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» – це чудова нагода отримати натхнення, розуміння і підтримку для успішних бізнес-починань, – говорить начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко.

Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» чекає саме на тебе!

Довідки за телефоном (06277) 2-88-45

Добропілля школа підприємці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии