Проведено зустріч з трудовим колективом ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ»

Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області трудовим колективом ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ».

Представник управління розповіла присутнім про норми пенсійного законодавства, які діють на сьогоднішній день, про умови виходу на пенсію.

На питання щодо змін в пенсійному законодавстві з приводу необхідного страхового стажу для виходу на пенсію за віком жінкам спеціаліст пояснила, що за умови наявності 26 років право на пенсію мають жінки 1959-1960 р.н.

Також присутні цікавилися питанням щодо необхідного страхового й пільгового стажу для виходу на пенсію жінкам за віком по списку № 2 та дізналися, що при наявності 25 років страхового стажу та 10 років роботи за списиком №2 право на пенсію мають при досягненні 55 років.

Катерина Шевелєва ознайомила колектив з порядком реєстрації застрахованих осіб на веб-порталі Пенсійного фонду, що надає можливість самостійно здійснювати контроль за власними даними. Учасникам заходу було запропоновано зробити передплату на газету «Пенсійний кур’єр».

У кінці зустрічі всі присутні отримали індивідуальні консультації, буклети та листівки.

Проведено зустріч з трудовим колективом ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ», фото-1 Проведено зустріч з трудовим колективом ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ», фото-2 Проведено зустріч з трудовим колективом ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ», фото-3
Добропілля ДТЕК
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии