• Главная
  • На обладнання нової лави на шахті Новодонецька ДТЕК спрямував 154 млн грн
10:47, 6 августа 2019 г.

На обладнання нової лави на шахті Новодонецька ДТЕК спрямував 154 млн грн

На обладнання нової лави на шахті Новодонецька ДТЕК спрямував 154 млн грн

Понад 630 тисяч тон вугілля видобудуть з лави на шахті Новодонецька (ДТЕК ШУ Білозерське). Друга північна лава пласта k8 на глибині 320 метрів почала роботу наприкінці липня. В її обладнання ДТЕК інвестував понад 154 млн грн.

Очисний вибій з запасами вугілля понад 630 тисяч тон забезпечить гірникам ділянки №3 роботу на півтора року. Його довжина 270 м, довжина виїмкового поля - 1 320 м, потужність пласта - 0,9 м. Видобувати вугілля з нового очисного вибою буде колектив на чолі з начальником Олександром Єфремовим і бригадиром Юрієм Іваніною.

Лаву оснастили механізованим кріпленням 1МКД-90 і КД-80, комбайном УКД-200/500 і скребковим конвеєром СП-251.

«Це перша лава, яку ми запустили в поточному році, - говорить заступник директора з виробництва ШУ Білозерське Дмитро Забєлін. - Плануємо видобувати з неї до двох тисяч тон на добу. Наше вугілля газової марки зараз дуже затребуване на українських теплоелектростанціях, тому і ми вносимо свою частку у зміцнення енергонезалежності України».

До кінця року в ШУ Білозерське планують ввести в експлуатацію ще дві нові лави. Інвестиції ДТЕК у розвиток підприємства в 2019 році перевищать 460 млн грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДТЕК #шахта
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...