• Главная
  • Фахівець Пенсійного фонду України надала консультації мешканцям Михайлівки
12:47, 8 августа 2019 г.

Фахівець Пенсійного фонду України надала консультації мешканцям Михайлівки

Фахівець Пенсійного фонду України надала консультації мешканцям  Михайлівки

З метою підвищення рівня інформованості населення з питань пенсійного забезпечення 7 серпня начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Інна Асєєва відвідала с. Михайлівку Олександрівської територіальної громади.

Спеціаліст розповіла мешканцям села про особливості діючого пенсійного законодавства, умови та систему призначення та перерахунку пенсій, докладніше зупинилась на перерахунку з 1 липня поточного року, розмір прожиткового мінімуму, надала відповіді щодо виплати пенсії за довіреністю, виплати сум недоотриманої пенсії та допомоги Начальник відділу поспілкувалась і з представниками трудового колективу. Під час зустрічі фахівець акцентувала увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, ознайомила присутніх з можливостями веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та з послугою інформування громадян шляхом відправлення смс-повідомлень.

Інна Асєєва повідомила жителів села, в цьому році запроваджено нову послугу веб-порталу – звернення за призначенням пенсії “в один дотик”, отже, надати документи на призначення пенсії можна не виходячи з дому, слід лише буде надіслати сканкопії документів до Фонду.

Усі присутні на цьому заході отримали вичерпні відповіді на питання, інформаційні листівки та буклети з пенсійної тематики для самостійного ознайомлення.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #Михайлівка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...