• Главная
  • Проведено зустрічі з мешканцями Староварварівки та трудовим колективом сільської ради
13:09, 8 августа 2019 г.

Проведено зустрічі з мешканцями Староварварівки та трудовим колективом сільської ради

Проведено зустрічі з мешканцями Староварварівки та трудовим колективом сільської ради

Сьогодні начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Інна Асєєва надала консультації мешканцям с. Староварварівки, яке входить до складу Олександрівської територіальної громади.

Жителі села, які відвідали прийом, цікавились новинами пенсійного законодавства, а саме: питаннями перерахунку пенсій з 1 липня 2019 року та яким категоріям громадян збільшено мінімальні пенсійні виплати. Фахівець пояснила, що проведений перерахунок пенсій відбувся у зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні розмір мінімальної пенсійної виплати зріс з 1497грн до 1564 грн. Начальник відділу зазначила, що перерахунок мінімальних розмірів пенсійної виплати проводиться автоматизовано, без додаткового звернення до управління Пенсійного фонду України.

Інна Асєєва під час своєї поїздки також поспілкувалася й з трудовим колективом сільської ради, звернула увагу на основні вимоги щодо умов призначення пенсії – наявність мінімального страхового стажу та досягнення законодавчо встановленого віку. Розповіла працівникам про можливість завчасного звернення до органів Пенсійного фонду з метою попередньої перевірки документів, які необхідні для призначення пенсії. До того ж звернула увагу працівників ради на активізацію роботи з суб’єктами господарювання з питань легалізації зайнятості та використання законодавств праці.

Також присутніх поінформовано про можливість отримання необхідної інформації про стаж, сплачені страхові внески чи нараховану заробітну плату через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та функцію смс-інформування. Інна Асєєва повідомила жителів села, в цьому році Пенсійний Фонд України запроваджує нову послугу веб-порталу – звернення за призначенням пенсії “в один дотик”.

А це означає, що за призначенням пенсії громадяни зможуть звертатись через веб-портал електронних послуг. Для цього потрібно мати сканкопії необхідних документів та заяву. У Пенсійному фонді усе це відпрацьовуватиметься автоматично.

Під час заходу всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання, інформаційні листівки та буклети різної пенсійної тематики для ознайомлення.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #Староварварівка
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...