• Главная
  • До сіл Добропільського району повернулась вода
10:31, 9 августа 2019 г.

До сіл Добропільського району повернулась вода

В селах Добропільського району: Красноярське, Новий Донбас, Первомайське та Ганнівка після триденного відключення було відновлено водопостачання. Підприємство-постачальник води «Вода Донбасу» дозволило це під гарантії погашення боргу впродовж вересня. Про це повідомляє ДоброNews.City

Сільські ради пообіцяли посприяти комунальному підприємству «Агрокомсервіс», що обслуговує водоводи в цих селах, дістати гроші для оплати боргу, який створився через те, що в поточному тарифі не враховани втрати води від аварій та незаконих врізок.
o_1dhkaer74n5unl41in51pct15vn1k.jpg

Декілька днів без води змусили переглянути ставлення жителів до проблеми. Представники громади села Красноярське попросили КП «Агрокомсервіс» надати списки боржників за воду, щоб провести співбесіди з односельцями. Це дало результат, в той же день декілька людей оплатили борг.

o_1dhn0047r6t01r9m96om361d089b.JPG
  • twitter.png
  • facebook.png
Зібрання мешканців села Красноярське з приводу відключення водиАртем Лютий
o_1dhn06tt217s5rd2vso11hs47aa6.JPG
  • twitter.png
  • facebook.png
Зібрання мешканців села Красноярське з приводу відключення водиАртем Лютий
Зібрання мешканців села Красноярське з приводу відключення води

Такою роботою на громадських засадах зайнялася пенсіонерка Олена, що раніше працювала на подібному підприємстві. Під час зборів з мешканцями села вона розпоівла про свої успіхи: «Я шість років тому, коли працювала, ходила по селу по боргах за воду, все знаю: де, хто, як підключений. Позавчора ми отримали списки, пройшлися з подругою Олею по боржниках, розмовляли з односельцями, і ось бачите, люди почали платити. Ми їм говорили про те, що в разі неплатежів будуть приїзжать та відключати. Без води в селі всім плохо».

Навіщо і мені бути без води, коли хтось не плате? 
v-sela-dobropilskogo-rajonu-povernulas-voda

Сергій Мішанов, батько п’яти дітей, що нещодавно повернувся з фронту, де служив в 54 бригаді, збирається найближчим часом оформити субсідію. Через відключення був вимушений носити воду для господарства зі ставка, що поряд з селищем. Говорить, що не розуміє, як можна відключати тих, хто платить: «Мені нещодавно з шахти привезли вугілля, я його перекидав, а діти поряд були та дуже вимазалися. Для того, щоб їх помити, ледве знайшов воду, а є ще й скотина, господарство. Я скажу як бути з втратами води — відрізати боржників! Навіщо і мені бути без води, коли хтось не плате?».

Сергій Мішанов, батько 5 дітей, ветеран АТО-ООС

Сергій Мішанов, батько 5 дітей, ветеран АТО-ООС

Сергій Мішанов, батько 5 дітей, ветеран АТО-ООСАртем Лютий

Після зібрання комунальники відрізали від водопостачання адресу, за якою мешкає безробітній чоловік. Борг за декілька місяців в нього близько 600 грн, але на контакт він не йде. Сусіди говорять, що особисто передають йому платіжки в руки. Дома нікого не було, але це не завадило відрізати боржника від водоводу. Колодязь з лічильниками знаходиться на вулиці. 

o_1dhn5g2hu1snqee85m16un1cltl4.JPG
  • twitter.png
  • facebook.png
Подвірря, що комунальники відрізали від водопостачанняАртем Лютий
o_1dhn5lbki1lk798r190r1esigsilv.JPG
  • twitter.png
  • facebook.png
Слюсар перевіряє стан засувки та лічильника боржникаАртем Лютий
Відрізання від воопостачання боржника з селища Красноярське

«Мені всіх шкода, коли розпочинають розповідати в яких умовах та ситуаціях люди живуть, іноді це жах, — говорить Олена Волковська, директорка комунального підприємства „Агрокомсервіс“, — Але коли за борги відрізають все село, то не час співпереживань, треба вирішувати. Воду в села відкрили під наші гарантії, що КП „Агрокомсервіс“ закриє заборгованість перед КП „Вода Донбасу“ впродовж вересня. В свою чергу сільради, після цієї ситуації, пообіцяли посприяти тому, щоб ми змогли дістати ці гроші. Також, звертаємся до абонентів з проханням вчасно оплачувати та не доводити до заборгованостей».

Олена Волковська, директорка КП "Агрокомсервіс"

Олена Волковська, директорка КП "Агрокомсервіс"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #вода #район
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...