• Главная
  • У Добропіллі проведено інформаційну роботу з суб’єктами господарювання
14:11, 9 августа 2019 г.

У Добропіллі проведено інформаційну роботу з суб’єктами господарювання

У Добропіллі проведено інформаційну роботу з суб’єктами господарювання

Головний спеціаліст Добропільського об’єднаного управління ПФУ Донецької області разом з спеціалістом головного управлінням Держпраці в Донецькій області та головним спеціалістом юридичного відділу Добропільської міської ради провели інформаційний захід серед фізичних осіб- підприємців щодо переваг легальної зайнятості та наслідки порушень законодавства про працю.

Зустріч відбулась з 12 суб’єктами господарювання. Спеціаліст управління ПФУ запропонувала бажаючим стежити за своїм страховим стажем через веб-портал Пенсійного фонду України, або смс- повідомлення, заяву на підключення якого, можливо оформити звернувшись до спеціалістів управління.

Під час заходу спеціаліст роздала суб’єктам господарювання листівки «Допоможи своєму майбутньому!» для ознайомлення. Повага до себе починається з вшанування законів своєї Держави. Працюючи нелегально людина сама себе позбавляє права на соціальний захист та передбачені трудовим законодавством гарантії, а також ставить під загрозу своє здоров’я та майбутнє.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...