• Головна
  • Активних жителів Добропілля запрошують вступити до громадської ради при ДонОДА
12:17, 10 серпня 2019 р.

Активних жителів Добропілля запрошують вступити до громадської ради при ДонОДА

Ініціативна група запрошує інститути громадянського суспільства до участі у формуванні нового складу громадської ради при Донецькій облдержадміністрації.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації планується провести 21 вересня 2019 року у Краматорську, повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

До складу громадської ради при облдержадміністрації можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (тобто інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку.

Зазначається, що до складу громадської ради при облдержадміністрації можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які не менше шести місяців проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території Донецької області.

Також, до складу громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців.

Для участі в установчих зборах інститутом громадянського суспільства подається до ініціативної групи заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви в обов’язковому порядку додаються ряд документів. Дізнатися, які, можна за посиланням ТУТ.

Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Прийняття заяв для участі в установчих зборів та доданих до них документів завершується 22 серпня 2019 року.

Прийом заяв буде здійснюватися в приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Пн-Чт з 9.00 до 18.00, Пт з 9.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.48), e-mail: [email protected].

Довідки та консультації за телефонами:

Степанова Ірина Юріївна (тел. 0952526624)Сергієнко Володимир Олександрович (тел. 0995081631);Якушев Дмитро Володимирович (тел. 0994707835).Джерело: ІА «Вчасно» — https://vchasnoua.com/donbass/61806-aktyvnykh-zhyteliv-donechchyny-zaproshuiut-vstupyty-do-hromadskoi-rady-pry-donoda?fbclid=IwAR2SYtrLoA3-P5fVwDNW-3wunt1PbnPR5wmtnvykCGEXbHTAK8sBCjZEbug

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #активні #жителі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...