• Главная
  • Представники ПФУ продовжують інформаційну роботу серед жителів смт. Водяне
12:10, 14 августа 2019 г.

Представники ПФУ продовжують інформаційну роботу серед жителів смт. Водяне

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ольга Волошина провела інформаційно- роз’яснювальну роботу серед населення смт. Водяне.

Ольга Волошина докладно зупинилася на питанні щодо користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України, назвала перелік послуг, які можна отримувати (анкетні дані, страховий стаж, заробітна плата та ін.) дистанційно.

Ознайомила присутніх з новою послугою сервісу – призначення пенсії в "один дотик", який дає можливість подати необхідні для призначення пенсії документи через вебпортал електронних послуг та надала пояснення щодо підключення безкоштовної послуги смс-інформування.

В ході спілкування спеціаліст ознайомила присутніх з основними змінами в законодавстві, умовами виходу на пенсію та умовами призначення пенсії за віком, поінформувала про порядок подання і оформлення документів, пояснила переваги отримання пенсії через банківські установи. Фахівець надала відповіді на поставлені питання відвідувачів та роздала їм тематичні буклети.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #ПФУ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...