У Добропіллі відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО (ООС)

У Добропіллі відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО, Настя06239

З метою підтримки та адаптації осіб, які брали участь у бойових діях, 12 серпня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

Фахівці центру зайнятості Вікторія Бугаєць та Оксана Фесенко, детально зупинились на питанні професійної адаптації військослужбовців та учасників АТО. Професійна адаптація — заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про сучасні ресурси та можливості пошуку роботи і працевлаштування такі, як: відеовакансія та відеорезюме, скап-конференція, онлайн – опитування, відео презентації роботодавців, про введену в дію Інтерактивну карту вакансій центрів зайнятості Донецької області, про мобільні додатки служби зайнятості.

Також фахівці центру зайнятості запросили прийняти участь в заходах проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» які будуть проходити 20 вересня 2019 року в м. Дніпро. У заході прийняли участь соціальні партнери, а саме представники Управління соціального захисту населення Добропільської РДА, Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області, Управління Держземагентства у Добропільському районі Донецької області та Спілки ветеранів та інвалідів АТО.

Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання. Захід відвідали 9 осіб. Довідки за телефоном (06277) 2-88-45

Добропілля семінар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии