• Главная
  • Майже тисячу нових клієнтів підключив ДТЕК Донецькі електромережі з початку року
15:00, 15 августа 2019 г.

Майже тисячу нових клієнтів підключив ДТЕК Донецькі електромережі з початку року

998 нових клієнтів приєднав ДТЕК Донецькі електромережі за півроку. Це в два рази більше, ніж за такий же період в 2018. Найбільше нових підключень - в Маріуполі, Слов'янську і Мангушському районі.

«Ми змінюємо клієнтський сервіс в енергетиці, будуємо європейську якість обслуговування. Вдосконалюємо процедуру, щоб процес приєднання був максимально зручним для клієнта. У 2019 році плануємо підключити до наших мереж понад 2 тисячі нових користувачів», - зазначив Денис Бачурін, керівник департаменту з технічних приєднань ДТЕК Донецькі електромережі.

Швидко і зручно подати заявку на підключення можна в Центрі обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі або відправити її через сайт компанії.

За 6 місяців 2019 р. ДТЕК Донецькі електромережі виконав 40 нестандартних приєднань. Це в п'ять разів більше, ніж за такий же період минулого року. Підключили і 92 домашні електростанції, які працюють від енергії сонця або вітру. Тепер в Донецькій області 206 просьюмерів*. Загальна потужність їх енергостанцій - 6210,8 кВт. Найбільше виробників «зеленої» енергії в Маріуполі - 55, Слов’янську - 32, Нікольському і Лимані - по 15. Кожен просьюмер, в середньому, може забезпечити чистою електрикою 10 домогосподарств.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДТЕК #шахта
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...