В Молодіжному центрі «Святогорівка АРТ» відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді

В Молодіжному центрі «Святогорівка АРТ» відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді , Настя06239

16 серпня в Молодіжному центрі «Сятогорівка АРТ» смт. Святогорівка відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді «Профорієнтація. Освіта. Майбутнє – шлях, який ми обираємо!».

Мета інтерактивного заходу – виявлення глибинних професійних інтересів і цінностей учнівської молоді, ознайомлення з можливостями отримання професійної допомоги у самовизначенні та новаціями впровадженими центром зайнятості – мобільним додатком на системі Android «Центр професійної орієнтації», консультаційною мережею «Моя професія» та 3D Атласом професій майбутнього. Захід розпочався з інформування присутніх з усіма видами послуг, які надає Добропільський міський центр зайнятості.

Діти розгадували філворд «Азбука професій», проходили тест на визначення професійного типу особистості, знайомились з професіями за допомогою «Професіографічного путівника».

Фахівець центру зайнятості Нижник Вікторія наголосила: «Здобуття правильно обраної професії дає змогу знайти роботу, яка буде приносити задоволення, прибуток и буде знаходитись у твоєму регіоні!». По закінченню заходу бажаючих було зареєстровано у консультаційній мережі «Моя професія». Захід завершився на домовленості про нову зустріч.

Добропілля захід МЦЗ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии