По три тисячі тон вугілля на добу добувають з лави-гіганта на Алмазній

По три тисячі тон вугілля на добу добувають з лави-гіганта на Алмазній, Настя06239

Днями гірники шахти Алмазна ШУ Добропільське видали на-гора 500-тисячну тонну вугілля з початку року. Левову частину добули з 1-ої північної лави, яку запустили в квітні. Запаси вугілля в ній в 1,5-2 рази вище, ніж зазвичай в очисному забої, а в її оснащення ДТЕК інвестував понад 260 млн грн.

Працюють в супер-вибої гірники дільниці №2 під керівництвом Олександра Бріча і бригадира Івана Чіпіля. За неповні п'ять місяців з лави-гіганта шахтарі видобули 354,2 тис. тон. вугілля. За підсумками двох літніх місяців шахта Алмазна - серед лідерів рейтингу між шахтами ДТЕК Енерго, тут щодоби в середньому видобувають понад 3 тис. тон вугілля.

На думку Олександра Могильченко, в.о. директора ШУ Добропільське, це - добрий результат злагодженої роботи всього колективу шахти: «Лаву прекрасно підготували наші прохідники, монтажники. Робітники ділянок конвеєрного і шахтного транспорту, стаціонарного обладнання, технологічного комплексу поверхні якісно налагодили транспортний ланцюжок шахти. Фахівці енергомеханічної служби своєчасно обслуговують новий очисний комбайн CLS-450. Служба ВТБ вдосконалила схему провітрювання шахти, що дозволило забезпечити дільницю–рекордсмен необхідною кількістю повітря. Загалом ми плануємо добути з цієї лави понад мільйон тон вугілля марки Г для зміцнення енергонезалежності нашої країни».

У 2019 ДТЕК інвестує в шахтоуправління Добропільське 390 млн грн для розвитку видобутку вугілля.

ДТЕК шахта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии