• Головна
  • В Білицькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту
10:12, 23 серпня 2019 р.

В Білицькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту

20 серпня після завершення ремонтних робіт відбулося урочисте відкриття оновленої будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Добропільської міської ради. Повідомляється на сайті Добропільської міської ради

На відкриття амбулаторії завітали перший заступник міського голови Добропільської міської ради Олексій КОРМІЛЬЦЕВ та Білицький міський голова Олександр ЗАВАРЗІН.

Капітальний ремонт старої будівлі поліклініки амбулаторії №3 тривав з грудня 2016 року. До складу ремонтних робіт входили: капітальний ремонт приміщень та зовнішніх теплових мереж, утеплення фасадів. Також була встановлена система зовнішнього відео спостереження, виконано ремонт частини зовнішньої електропроводки та зовнішнього освітлення по фасаду будівлі. Для оснащення амбулаторії придбане нове медичне обладнання та інструментарій. На всі ці заходи було витрачено 8720,255 тис. грн, у тому числі з обласного бюджету – 7796,002 тис. грн, місцевого бюджету м. Добропілля 643,735 тис. грн, кошти підприємства – 280,518 тис.грн.

Гості оглянули відремонтоване приміщення амбулаторії та оновлену сучасну матеріально-технічну базу.

Обслуговувати пацієнтів чисельністю в 9697 чоловік будуть 3 сімейних лікаря, педіатр, 2 терапевта, вузькі спеціалісти та середній медичний персонал. В амбулаторії люди можуть отримати первинну, паліативну та невідкладну медичну допомогу.

Працюють кабінети невідкладної допомоги, здорової дитини та для осіб з обмеженими можливостями. В закладі можна пройти обстеження, отримати довідки та електронні рецепти, лікування у денному стаціонарі, провести фізіотерапевтичні та маніпуляційні процедури тощо.

Якісно проведений ремонт та сучасне обладнання — необхідні умови для того, щоб у медичних працівників була можливість надавати більш кваліфіковану допомогу населенню.

В Білицькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту, фото-1
В Білицькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту, фото-2
В Білицькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту, фото-3
В Білицькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білицьке #амбулаторія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...