Вогонь під контролем: на ДТЕК Миронівська ТЕЦ створена добровільна пожежна дружина

На Миронівській ТЕЦ відтепер пожеж можна не боятися – їх долатимуть учасники добровільної пожежної охорони (ДПО). Такі підрозділи створили на підприємстві вперше.

Пожежно-рятувальні підрозділи добровільної пожежної охорони ТЕЦ забезпечуватимуть пожежну безпеку, рятуватимуть людей, та надаватимуть допомогу у ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій. А також – слідкуватимуть за дотриманням правил безпеки.

«Наразі учасники добровільної пожежної дружини навчаються безпечно долати вогонь за участю Державного пожежно-рятувального загону – 23», – розповідає заступник начальника паливно-транспортного цеху Юрій Двадцатов, якого обрали начальником ДПО.

Незабаром для команди придбають пожежно-рятувальне обладнання. Кожен учасник ДПО отримує до 5 днів додаткової відпустки. Учасників ДПО ДТЕК застрахував за спеціальною програмою.

«На дотримання безпеки на виробництві на Миронівській ТЕЦ у першому півріччі цього року ДТЕК спрямував більше двох із половиною мільйонів гривень. ДТЕК як відповідальний роботодавець турбується про своїх працівників. Кожен має працювати в безпечних умовах. І ми робимо все можливе, щоб захистити і зберегти життя та здоров’я людей», – відзначив директор ДТЕК Миронівської ТЕЦ Олександр Згінник.

Добропілля ДТЕК
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии