• Головна
  • Інвестиції в надійність: 88 млн гривень вклав ДТЕК Донецькі електромережі в оновлення енергетичної інфраструктури регіону
14:03, 30 серпня 2019 р.

Інвестиції в надійність: 88 млн гривень вклав ДТЕК Донецькі електромережі в оновлення енергетичної інфраструктури регіону

Інвестиції в надійність: 88 млн гривень вклав ДТЕК Донецькі електромережі в оновлення енергетичної інфраструктури регіону

Відремонтували більше 4 тис. км ліній електромереж, встановили понад 500 нових електроопор. З початку року в ремонт мереж і електрооб'єктів ДТЕК Донецькі електромережі вклав 40 млн грн. Ще 48 млн грн компанія інвестувала в модернізацію і реконструкцію енергоінфраструктури регіону. Все, щоб зробити надійним і безперебійним електропостачання клієнтів навіть найвіддаленіших районів і населених пунктів.

«Модернізація і реконструкція електромереж дуже важливі для якісного та безперебійного електропостачання наших клієнтів. Всього в цьому році в регіональну енергетичну інфраструктуру ми інвестуємо 161 млн грн. Це наш внесок у розвиток Донецької області», - повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

Ключовий проект інвестпрограми - «Організація Центрального диспетчерського пункту» в Краматорську. Енергетики приступили до його завершального етапу - впровадження SCADA-системи (єдиної системи отримання та обробки інформації). З її запуском диспетчери зможуть ефективніше управляти енергетичною інфраструктурою регіону, швидко визначати місця аварій, зменшити час перемикань. Це підвищить якість електропостачання клієнтів за рахунок значного скорочення часу реагування на аварії в мережах.

Крім того, в Краматорську ДТЕК Донецькі електромережі реконструював розподільну підстанцію і капітально відремонтував 6 трансформаторних підстанцій, замінив 5 км повітряних ліній. Це забезпечило безперебійну і якісну поставку електроенергії 11 тис. жителів, котельні, трьом теплопунктам, школам, дитячим садкам, іншим об'єктам соціальної інфраструктури.

Зараз енергетики працюють над технічним переоснащенням підстанцій в Селидове і Маріуполі. Заміна силових трансформаторів, пристроїв релейного захисту, комутаційного обладнання зробить більш надійним і стабільним електропостачання інфраструктури і 20 тис. жителів Селидового, морського порту, очисних споруд, 40 тис. жителів Приморського району Маріуполя.

Також з початку року в рамках ремонтної програми донецькі енергетики оновили обладнання 1663 підстанцій, відремонтували 4672 км повітряних і 6 км кабельних ліній, встановили 524 нових опори. Щоб негода не порушувала роботу повітряних ліній, обрізали гілки дерев в охоронних зонах 310 км ліній електромереж. Це значно знизило ризик аварійних відключень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #ДТЕК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...