• Головна
  • Навчальні зклади Великого Добропілля вступають в новий навчальний рік готовими для навчання та дозвілля
14:20, 1 вересня 2019 р.

Навчальні зклади Великого Добропілля вступають в новий навчальний рік готовими для навчання та дозвілля

В 32 закладах освіти міста (школах, дитсадках, позашкільних закладах) працює 780 педагогів, з них 130 пенсіонерів.

Серед 32 керівників налічується 11 пенсіонерів. Разом з тим, школи потребують 11 педагогів (музики, іноземних мов, праці, фізики), дитсадки одного музичного керівника та двох вихователів, ДЮСШ – тренера зі спортивної гімнастики. Передбачається прийняти на роботу 10-15 молодих спеціалістів. Педагоги міста постійно підвищують свою кваліфікацію, як на обласному, так і місцевому рівнях.

Підручники

В останні роки по всій Україні відчувалася нестача шкільних підручників, учні деяких класів отримували їх з запізненням, інколи до півроку. У новому навчальному році всі класи забезпечені підручниками на 100%. Крім того, відділ освіти замовив нові підручники у загальній кількості близько 17 тисяч примірників, частина з них вже отримана.

Господарські питання

До початку навчального року по кожному закладу освіти складено акти готовності теплового господарства до зими та акти санітарно-епідеміологічного обстеження.Відділ освіти заключив договори на постачання вугілля для власних котельних, також проведена значна робота по профдезінфекції, перезаряджанню вогнегасників, державній перевірці тепломірів тощо. В школи та дитсадки поступлять кухонне приладдя, засоби гігієни, протипожежне обладнання, меблі та інше.Отже, заклади дошкільної, середньої та позашкільної освіти Великого Добропілля вступають в новий навчальний рік готовими для навчання та дозвілля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #заклади освіти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...