• Головна
  • В Добропіллі обговорили нові перспективи розвитку ОСББ
16:08, 6 вересня 2019 р.

В Добропіллі обговорили нові перспективи розвитку ОСББ

В Добропіллі обговорили нові перспективи розвитку ОСББ

5 вересня 2019 року в будівлі міськвиконкому на 1 поверсі відбулась зустріч з координатором Проекту «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Наталією Єременко, яка ще раз розповіла про Проект HOUSES. Учасники проекту - існуючі ОСББ, ЖБК, ініціативні групи зі створення ОСББ.

Проектом HOUSES розроблена програма розвитку потенціалу ОСББ, що складається з навчання, консультаційної підтримки, обміну досвідом (навчальних поїздок). Програма навчання складається з 3-х модулів: для ініціативних груп, для недавно створених/«слабких»/бажаючих освіжити знання і для ОСББ, які мають значний досвід та готові робити проекти по енергоефективності будинків і/або співпрацювати з Фондом енергоефективності.

Також Наталія розповіла про Проекти енергоефективності та запуск Фонду енергоефективності. Фонд розпочав роботу 3 вересня 2019 року. Після запуску Фонду м. Добропілля – перше місто, яке відвідали його представники. Єдиним клієнтом Фонду є тільки ОСББ. Обов’язковий етап проекту енергоефективності є енергетичний аудит. Більш детально про Проект розповість експерт проекту IFS Сергій Козаку, який за попередніми даними відвідає місто 20 вересня 2019 року. Про що повідомимо заздалегідь.

Також пройшло обговорення Проекту рішення Добропільської міської ради «Про співфінансування капітальних ремонтів (реконструкції) у багатоквартирних будинках та їх об’єднань міст Добропілля та Білицьке» з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Голови ОСББ надали свої пропозиції до Проекту рішення, які будуть розглянути на депутатській комісії.

osbb vstr

osbb vstr

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Доброполье #ОСББ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...