• Головна
  • НАЗК перевірить, як голосував секретар Добропільської міськради
13:17, 11 вересня 2019 р.

НАЗК перевірить, як голосував секретар Добропільської міськради

НАЗК перевірить, як голосував секретар Добропільської міськради

В червні на сесії Добропільської міської ради було виділено вбудоване приміщення громадській організації «Рада старійшин Добропільщини», керівником якої в державному реєстрі громадських формувань зазначений Володимир Плетньов, діючий секретар міськради Добропілля. Це підтверджує поіменне голосування, опубліковане на сайті міськради. Повідомляє ДоброNews.City.

НАЗК перевірить, як голосував секретар Добропільської міськради, фото-1

скрин з сайту mrd.gov.ua

Судячи з інформації, отриманої з відкритих джерел, Володимир Плєтньов не мав права голосувати за питання, пов’язані з організацією, якою він керує. Окрім цього він повинен був залишити посаду керівника громадської організації, згідно Закону України «Про державну службу» ще в січні 2019-го, коли став секретарем міськради Добропілля.

НАЗК перевірить, як голосував секретар Добропільської міськради, фото-2

скрин з реєстру громадських об'єднань

Володимир Плєтньов розповів, що як тільки йому запропонували посаду секретаря, він в той же день склав повноваження голови громадської організації, як цього потребує Закон України. А те, що зміни не були внесені в реєстр вчасно — це проблема громадської організації, в якої може не вистачати грошей на це, бо ГО «Рада старійшин Добропільщини» є неприбутковою.

Ми дізналися, що для реєстрації змін установчих документів громадських організацій багато грошей не потрібно. Ця процедура проходить в Краматорську, коштує 190 грн. Але вносити такі зміни потрібно не пізніше 60 діб від дати установчих зборів, на яких вони затверджувались.

Ці факти були викладені в зверненні до НАЗК. У листі, що надійшов у відповідь, виконуючий обов’язки керівника апарату Національного агентства Олександр Писаренко зазначив, що за даним епізодом агентством буде здійснено перевірку.

Лист від НАЗК

Лист від НАЗК

Лист від НАЗК

Це вже не перший раз, коли секретарем Добропільської міської ради цікавиться НАЗК. Нагадаємо, що на початку серпня цього року добропільському міському голові Андрію Аксьонову було винесено припис від НАЗК, щодо припинення повноважень Плєтньова, через те, що він не надав згоди на спецперевірку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #секретар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...