• Головна
  • Головний рятувальник Добропілля розповів про реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій
13:49, 16 вересня 2019 р.

Головний рятувальник Добропілля розповів про реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Головний рятувальник Добропілля розповів про реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Напередодні Дня рятувальника начальник 19 державного пожежно- рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, Віталій ДОНЕЦЬ, розповів про реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Реалізація Стратегії реформування системи ДСНС здійснюється за такими напрямками:

  • перехід від державного нагляду у сфері пожежної і техногенної безпеки до системи запобігання надзвичайним ситуаціям європейського зразка;
  • переглядаються нормативно-правові акти у сфері пожежної та техногенної безпеки, в частині зменшення тиску на бізнес, спрощення підприємницької діяльності та наближення національного законодавства у цій сфері до законодавства країн ЄС, імплементації європейських стандартів відповідно до Угоди про асоціацію України з ЄС, із запровадженням ризик- орієнтовного підходу до управління техногенною та пожежною безпекою;
  • вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації;
  • для розвитку руху добровільних пожежних, створення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів та Центрів громадської безпеки, як нового напрямку комплексного надання населенню послуг з питань рятувальної і медичної справи та охорони громадського порядку, ДСНС організовано активну співпрацю із заінтересованими органами влади та громадськими організаціями.

Так, на сьогоднішній день у Добропільському районі створено три таких центри – у с. Шахове, м. Білозерське та смт. Новодонецьке.

- підвищення спроможності органів управління та підрозділів ДСНС до ефективного захисту населення та територій від пожеж та надзвичайних ситуацій.

Основні зусилля зосереджено на технічному переоснащенні сучасною технікою, аварійно-рятувальними засобами та спеціальним обладнанням сил цивільного захисту, які входять до системи ДСНС, у тому числі із залученням міжнародної технічної допомоги.

- також постійно здійснюються заходи щодо підвищення спроможностей піротехнічних підрозділів у сфері гуманітарного розмінування, в тому числі шляхом міжнародного співробітництва. Начальник 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #рятувальники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...