• Головна
  • Шахти ДТЕК Добропіллявугілля сплатили понад мільярд гривень податків
09:42, 18 вересня 2019 р.

Шахти ДТЕК Добропіллявугілля сплатили понад мільярд гривень податків

Шахти ДТЕК Добропіллявугілля сплатили понад мільярд гривень податків

Понад 1,1 млрд грн сплатили до бюджетів усіх рівнів підприємства ДТЕК Добропіллявугілля за 8 місяців поточного року. Надходження збільшилися на 219 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го.

Значна частина відрахувань, - 159 млн грн, - це податки з шахтарських зарплат. Тож чим більше зростають заробітки шахтарів, тим більше грошей йде до казни. До речі, за минулий рік шахтарі Добропілля стали отримувати майже на 20% більше, ніж минулого року.

Ще 32,3 млн грн - плата за використання надр, землю і екологічний податок.

«Наші шахти та збагачувальні фабрики - основні роботодавці регіону. У нас працюють вісім тисяч жителів Добропілля і навколишніх районів. Тож працюємо чесно і відповідально, залишаємось сумлінним платником податків. Ми розуміємо, що своєчасні податкові відрахування – це стабільна виплата зарплат бюджетникам, утримання шкіл і лікарень, конкурентоспроможна економіка і достойне життя для міст і селищ, де живуть і працюють наші співробітники і їх сім'ї»,- певен Юрій Чередниченко, генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля.

Нагадаємо, що з місцевих бюджетів великого Добропілля фінансуються органи місцевого самоврядування, заклади освіти (школи, дитячі садки), первинна медико-санітарна, амбулаторно-поліклінічна та стаціонарна допомога (дільничні лікарні, медичні амбулаторії, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти), сільські, селищні і міські палаци культури, клуби та бібліотеки.

На що саме підуть податки від шахтарів ДТЕК Добропіллявугілля вирішать місцева влада і громада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТЕК #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...