• Головна
  • Податковий консультант навчав підприємців вести бізнес-документи
11:07, 18 вересня 2019 р.

Податковий консультант навчав підприємців вести бізнес-документи

Сьогодні добропільський податковий консультант Іван Якунін прочитав лекцію підприємцям Добропілля про майбутні зміни в законодавстві та їхніх наслідки для малого бізнесу. Саме цієї сфери торкнуться анонсовані Верховною Радою закони про введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для єдиноподатківців. Про це повыдомляє прес-служба ДоброNews.City

Також нагадав підприємцям, які документи вони повинні вести для правильного оформлення трудових відносин з найманими робітниками.

Зустріч проходила в рамках ініціативи «Добропільський бізнес клуб», яка була запроваджена у 2015 році.

«Так, перша реакція підприємців на кількість документів, які необхідно мати, негативна, але не слід цього боятись. Треба лише один раз оформити документацію відповідно до законодавства і далі все буде гаразд. Зробити це швидко можна за допомогою спеціалістів», — зазначив Іван Якунін.

Останнім часом податковий консультант з Добропілля став відомим в місті завдяки створенню петиції Президенту України щодо спрощення оподаткування в Україні.

Не вистачає таких семінарів для підприємців, — поділилася враженням від лекції Ірина Савіна, директорка турагенції «Tours&tickets Dobropillia». — Було дуже цікаво, більшість з того, що обговорювали сьогодні, ми робили правильно, але також є те, що треба змінити".

Інший підприємець, Юрій Стрельніков, який відкрив власний бізнес нещодавно, вважає, що подібні теми треба піднімати під час мотиваційних тренінгів від іноземних донорів для того, щоб розуміти, з чим підприємцю-початківцю доведеться стикатись в українських реаліях.

Також, під час вільного спілкування, учасниками клубу були обговорені можливі варіанти взаємодії підприємців міста між собою та з місцевою владою. Для більш плідної роботи на наступній зустрічі розглянуть декілька варіантів самоорганізації. Ініціатор створення клубу підприємців Володимир Орос, запропонував присутнім підготувати пропозиції щодо змін, які, на їхню думку, потрібні в місті для розвитку малого та середнього бізнесу, а також для захисту прав підприємців.

«Найближчим часом «Клуб підприємців Добропілля» структурно та якісно зміниться. Всі учасники згодні, що потрібно доносити владі пропозиції щодо подальшого розвитку міста з урахуванням інтересів підприємців. На прикладі розвинутих країн ми бачимо, що саме такий підхід буде більш вигідним майбутній громаді» — зазначив Володимир Орос після зустрічі.

Наступна зустріч клубу запланована на жовтень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #Донеччина #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...