• Головна
  • Найпопулярніші імена, які добропільці обирають для своїх дітей
10:11, 19 вересня 2019 р.

Найпопулярніші імена, які добропільці обирають для своїх дітей

Найпопулярніші імена, які добропільці обирають для своїх дітей

Найпопулярнішими іменами виявилися Анастасія, Ганна, Давид, Микита та Андрій. Про це повідомила начальниця Добропільського міського відділу ДРАЦС Ольга Єсіна.

«Найпоширеніші серед дівчат це Анастасія, Ганна, Альона, Єва та Марія. Для хлопчиків найчастіше обирають імена Давид, Микита, Андрій, Максим, Данило та Артем» — повідомила вона.

Ольга Єсіна також зазначила, що іноді новонароджені малюкі стають власниками доволі незвичних імен. У Добропіллі рідкими вважаються Сніжана, Лія, Ніколь, Кароліна, Естера та Ольга. Серед хлопчиків — Тигран, Веніамін, Нікон, Савелій, Генадій та Назарій.

Але імена, обрані батьками, не завжди влаштовують їхніх носіїв. Тому деякі громадяни, досягнувши свідомого віку, змінюють свої імена на інші. У добропільскому відділі ДРАЦСу такі випадки теж були.

«Зазвичай змінюють на щось звичайне, — розповіла Ольга. — Наприклад, Наталя стала Владиславою. Але був один випадок, коли хлопець Руслан змінив ім’я на Ізакіїл (Єзекиїл, також Єзекіїль (єврейською: יחזקאל 'Єхезкель', «Бог зміцнить») — старозавітній біблійний пророк. - прим.ред)».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #імена
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...