• Головна
  • Добропільська «Спарта» поступилася Краматорському «Авангарду» 3:1
12:55, 24 вересня 2019 р.

Добропільська «Спарта» поступилася Краматорському «Авангарду» 3:1

21 вересня на стадіоні «Авангард» в Добропіллі, незважаючи на холодну погоду, відбулася спекотна гра у другому колі Чемпіонату області за участю аматорських команд ФК «Спарта» з Добропілля (тренер Олександр РИЧАК) і «Авангард - Ю - 19» з Краматорська.

Гра стартувала динамічно, з безліччю атак, що призвело до рахунку 1:1, гол у ворота суперника забив капітан «Спарти» Євген ПИЛИПЕНКО. Але в другому таймі команда з Добропілля пропустила швидку контратаку, в якій їй забили другий гол.

Можна відзначити помилку судді, який не призначив пенальті та не дав добропільській команді відігратися. Гра до останнього тримала вболівальників у напрузі, і в кінці другого тайму «Авангарду» вдалося забити третій гол у ворота господарів стадіону.

Команда ФК «Спарта» почала підготовку до наступного сезону ігор. Бажаємо успіху спортсменам!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію