• Головна
  • Спортсмени Добропілля здобули перемогу у Обласному турнірі по футболу
12:39, 15 жовтня 2019 р.

Спортсмени Добропілля здобули перемогу у Обласному турнірі по футболу

10 жовтня у Дружківці пройшов Обласний турнір по футболу серед юнаків 2005/06 р.н., присвячений пам’яті М. Д. Найденко.

В якому прийняли участь 4 команди з міст Донецької області: Добропілля, Слов’янськ, Дружківка, Добропільський р-н.

Змагання проходили у завзятій та напруженій боротьбі. Усі команди продемонстрували високий рівень гри та довели, що Донеччині є ким пишатися. Матчі пройшли динамічно, були насичені цікавими моментами, гострими контратаками і забитими м’ячами.

У нелегкій боротьбі перше місце здобула команда м. Добропілля, а друге посіли гравці м. Слов’янськ.

Кращим захисником турніру став Засядьвовк Дмитро (м. Добропілля). Команди, які посіли призові місця, були нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію