
У Просторі Довіри з'ясовували, що допомагає добропільським підліткам відчувати себе у безпеці
У Просторі Довіри намагалися зрозуміти, що чи хто допомагає підліткам відчувати себе у безпеці. Бо за результатами опитування мешканців Добропіллі, яке проводилось у рамках Робочої групи з питань безпеки та соціальної згуртованості Добропілля, саме неповнолітні є однією з найбільш вразливих категорій населення у питаннях безпеки.
Участь правоохоронців Добропільського відділення поліції дозволила ближче познайомитись з ними та отримати компетентні відповіді на питання, що турбували. Не було нудних лекцій та повчань. Разом малювали, розмовляли та грали.

Учасники визначили, що безпекою для них є підтримка родини та друзів, рівність та прийняття відмінностей, любов та домівка, мир без війни, можливість отримання захисту та покарання злочинів.

Поліцейські розповіли, що їх функцією є надання захисту підліткам, і що можна до них звертатися з будь-яких питань. Зустріч допомогла краще розуміти один одного та стала ще одним кроком налагодження взаємодії.
Серед факторів, що допомагають відчуттю безпеки є наявність місця, де підлітки можуть з користю проводити свій час. Таким місцем і є наш Простір Довіри, який ми вибудовуємо разом з поліцейськими. Також учасники погодились з тим, що наявність компетенцій спілкування у конфліктних ситуаціях, критичного мислення, знання функцій поліцейських, своїх прав та багато ще чого, можуть допомогти справитись зі складними обставинами та не потрапити у халепу.
______________________________
Проект реалізується ГО “ДЦМ “Добро” у партнерстві з ГО “Твори Добропілля” та Добропільським відділенням поліції Покровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області.
За підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС), урядів Данії, Швеції, Швейцарії та Королівства Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, США, Швейцарії, Швеції та Японії.