• Головна
  • ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов'язання по Колективному договору
14:07, 30 січня 2020 р.

ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов'язання по Колективному договору

ДТЕК Добропіллявугілля зберіг і реалізував всі передбачені Колективним договором зобов'язання в 2019 році. Незважаючи на кризову ситуацію, яка склалася в енергетиці в другому півріччі, на вугільних підприємствах компанії вчасно виплачувалася заробітна плата і були реалізовані всі соціальні програми. Загальна сума вкладень склала більше 217 млн грн.

Забезпечення вугіллям, компенсація комунальних послуг, запровадження медичної страховки і інші соціальні програми реалізували на підприємствах ДТЕК Добропіллявугілля. Завдяки цьому:

11726 співробітників і ветеранів забезпечені побутовим паливом 2 072 працівникам виплачена компенсація за комунальні послуги на суму 8 795 604 грн 903 співробітникам і ветеранам надано матеріальну допомогу на суму 2 840 898 грн 339 співробітників скористалися новою послугою з добровільного медичного страхування на суму 692 076 грн Більше 2500 співробітників підприємств, членів їх сімей оздоровилися в літній період 83,2 млн грн було направлено на забезпечення належних умов праці, в тому числі, на придбання засобів індивідуального захисту - 33,8 млн грн

«Виконання умов Колективного договору служить підтвердженням соціально відповідальної політики компанії, - зазначає Юрій Чередниченко, Генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля. - Не дивлячись на несприятливу економічну ситуацію, ми робили все можливе, щоб вирішувати питання соціального характеру в повному обсязі. Сьогодні, звітуючи про результати 2019 року, з повною відповідальністю заявляємо, що взяті на себе зобов'язання ДТЕК Добропіллявугілля виконав».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТЕК
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...