• Главная
  • Представниця Добропільської міськради взяла участь у тренінгу «Соціальне підприємництво та Закон України Про соціальні послуги»
15:50, 17 февраля 2020 г.

Представниця Добропільської міськради взяла участь у тренінгу «Соціальне підприємництво та Закон України Про соціальні послуги»

14-16 лютого 2020 року представниця відділу економіки Добропільської міської ради взяла участь у тренінгу для тренерів «Соціальне підприємництво та Закон України Про соціальні послуги», який проходив в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Соціальне підприємництво – це бізнес, який намагається підприємницькими шляхами вирішити соціальні проблеми. Слід зазначити, що соціальне підприємництво націлене на боротьбу з бідністю та безробіттям. З одного боку воно може розв’язати проблеми бідності, з іншого – створити робочі місця.

Під час заходу були набуті знання та навички щодо ініціювання, розвитку та підтримки проектів соціальних підприємств. Учасниками тренінгу розроблений механізм виявлення проблем, прогалин, потреб у громадах та знайдені практичні рішення.

Співробітництво в рамках цього проекту продовжується.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...