• Главная
  • Клієнти ДТЕК Донецькі електромережі можуть додзвонитися до кол-центру вдвічі швидше
12:37, 18 февраля 2020 г.

Клієнти ДТЕК Донецькі електромережі можуть додзвонитися до кол-центру вдвічі швидше

У 2019 р. ДТЕК Донецькі електромережі вдвічі скоротив час очікування клієнтом з'єднання з оператором кол-центру. Завдяки запуску інтерактивного голосового меню (IVR - Interactive Voice Response), середній час дозвону до кол-центру скоротився з 82 секунд до 40 секунд.

ДТЕК Донецькі електромережі системно працює над поліпшенням клієнтського сервісу: впроваджує корисні продукти і послуги. Черговий крок в цьому напрямку - технологія IVR, яка економить час клієнтів.

«Щомісяця до кол-центру надходить в середньому 10 тис дзвінків. З них до 5 тис клієнтів передають покази лічильника за світло за допомогою IVR-меню, використовуючи функцію «Передача показань приладу обліку» - зазначила Олена Сенько, керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі.

Як передати показання лічильника:

зателефонувати до кол-центру за телефонами (0629) 45-04-73099-450-0473096-450-0473. Вони працюють 24/7;

вибрати функцію «Передача показань приладу обліку» (кнопка «2»);

якщо особовий рахунок містить виключно цифри, дзвінок переадресовується на передачу показань через IVR. Клієнт вибирає свій район електричних мереж, вводить номер особового рахунку, показання приладу обліку (в тому числі 2-х або 3-х зонного) і підтверджує інформацію;

якщо ж особовий рахунок, крім цифр містить букви і символи, клієнта з'єднують з оператором, якому він повідомляє показання.

Передавати показання спожитої електроенергії необхідно щомісяця в період: два останніх робочих дня поточного місяця - третій робочий день наступного місяця. У ці дні відбувається пікове навантаження на кол-центр і додзвонитися до оператора стає складніше. У таких ситуаціях і допомагає інтерактивне голосове меню IVR.

Також передати показання за світло, повідомити про аварію і перебої в електропостачанні, отримати консультацію можна на сайті ДТЕК Донецькі електромережі та офіційній сторінці компанії в Facebook.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ДТЕК
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...