![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
В Добропіллі пройшла виставка до Дня Державного Герба України
![В Добропіллі пройшла виставка до Дня Державного Герба України В Добропіллі пройшла виставка до Дня Державного Герба України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Державний Герб – це символ, який презентує певну країну як суверенну незалежну державу, офіційна емблема, зображувана на офіційних документах, печатках, грошових знаках держави.
В лютому вся наша країна святкує річницю затвердження Тризуба державним гербом Української Народної Республіки. 19 лютого 1992 р. Верховна Рада ухвалила постанову «Про Державний Герб України», якою затвердила Малий Герб у вигляді золотого Тризуба на синьому полі.
З нагоди річниці у Центрі культури та дозвілля міста Добропілля експонувалися інформаційно-просвітницькі стенди «Символ твоєї свободи», які демонструють давню історію державного символу України.
Відвідувачами стали учнівська молодь, вихованці художніх колективів ЦКД, члени гуртків, представники установ міста та громадськість.