Представники ДонОДА відвідали молодіжні центри Добропілля, Білецького та Білозерського

Представники ДонОДА відвідали молодіжні центри Добропілля, Білецького та Білозерського, Анастасия Сенникова

6 травня спеціалісти управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Донецького обласного дитячо-молодіжного центру відвідали з робочим візитом молодіжні центри міст Добропілля, Білецьке та Білозерське.

Про це повідомляється на офіційному сайті ДонОДА.

Так, головною метою поїздки був моніторинг молодіжних центрів та питання створення інноваційних молодіжних центрів у межах проєкту «Гідна країна для гідних людей».

Спільно із адміністрацією міст та керівниками структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді були оглянуті приміщення майбутніх молодіжних центрів. Робота по створенню молодіжних центрів вже розпочалась, проводяться ремонтні роботи, триває процес закупівлі необхідних сучасних меблів та техніки. Також були розглянуті питання щодо обов’язкового доступу до мережі Інтернет та графіку роботи центрів.

3_820x360.jpg
3_820x360.jpg
5_820x360.jpg
5_820x360.jpg
6_820x360.jpg
6_820x360.jpg

Основним завданням центрів стане – всебічний розвиток молоді шляхом неформальної освіти, оволодіння життєвими навичками, навичками основ менеджменту, лідерськими якостями, знаннями з фінансової грамотності, розвитку волонтерського руху.

До того ж у Добропіллі та Андріївській ОТГ із керівництвом були обговорені питання щодо створення притулків для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Доброполье,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии