• Головна
  • Як вибрати електричну теплу підлогу
Реклама
19:59, 29 червня 2020 р.

Як вибрати електричну теплу підлогу

Реклама

Тепла підлога під плитку з кожним роком займають все більш впевнену позицію на ринку опалювальних приладів. Перевагою такої системи обігріву стає не тільки економія робочого простору в приміщенні, але і рівномірний розподіл тепла.

Всього ж виділяють два типи теплої підлоги: водяні і електричні. У багатоквартирних будинках прийнято використовувати тільки електричні теплі підлоги, так як вони дозволяють регулювати температуру і виключають вірогідність затоплення нижніх поверхів, що можливо в разі використання водяного теплої підлоги.

Види і пристрій електричної теплої підлоги

Електрична тепла підлога, в залежності від типу обігрівального елементу, підрозділяють на 2 види: конвекційна і інфрачервона.

Конвекційна електрична тепла підлога - це система, де нагрівання відбувається в гріючему елементі (кабелі), який вже за допомогою фізичного контакту передає тепло на поверхню підлоги і далі. Конвекційний тип електричних підлог включає всі кабельні системи, куди входять і тонкі нагрівальні мати.

Нагрівальні мати можуть бути двох типів: конвекційні та інфрачервоні. І якщо інфрачервоні теплі підлоги це інноваційна система обігріву приміщень, то конвекційні мати це той же гріючий кабель, але більш тонкий (діаметр кабелю 2,5-4 мм) і закріплений на сітчастому підставі з потрібним відстанню між витками кабелю. Тонкі мати укладаються в меншу товщину стяжки, всього до 5-10 мм, або безпосередньо в шар плиткового клею. Такий монтаж не підвищує заплановану висоту підлоги, а сітчасте підставу робить установку зручніше.

Переваги електричної теплої підлоги

1. Комфортний і основний обігрів приміщення. Система теплої підлоги рівномірно нагрівається в нижній частині приміщення, що дозволяє уникати таких небажаних ефектів як рух теплого повітря зверху вниз по кімнаті. При використанні даного типу обігріву відсутня активний рух повітря і різні мікрочастинки - пил, спори цвілевих грибів, алергени не перебувають в повітрі в підвішеному стані.

2. Естетика і безпека. Всі нагрівальні частини теплої підлоги приховані, відсутні навісні радіатори, ніякі деталі не порушують естетичне сприйняття інтер'єру. Виключається можливість отримання опіків або різних травм.

3. Ефективність. При включенні обігріву відсутні витоку тепла і знижуються витрати електроенергії за рахунок зручної автоматичного регулювання параметрів. Терморегулятор підтримує задану комфортну температуру в приміщенні.

4. Простий монтаж, дозволений до установки в багатоквартирних будинках.

5. Тривалий термін експлуатації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...